DinteriéryD-logo.png
Kuchyně                                                                                                                                           

Naše firma D interiéry D se zabývá prodejem kuchyní na míru - vlastní výroby , bezkonkurenční ceny - luxusní provedení - vysoký lesk , hliník , masiv a dýha.
Pokud máte atypický prostor je řešením kuchyně na míru , obraťte  se na nás , vše vyřešíme k vaší spokojenosti.

Přesvědčíte se, že kuchyně od nás jsou moderní, elegantní a maximálně funkční. Díky současným požadavkům na kuchyně se snažíme, aby kuchyně na míru splňovaly rozličné požadavky našich zákazníků. Kuchyně na míru se můžou stát centrem domácnosti, dětskou hernou i příjemným posezením zároveň. Kuchyně na míru vyrábíme z široké palety materiálů a barevných kombinací.

 
 
imagebed9.jpg
imageb964.jpg
Vestavěné skříně
Nabízíme  řešení vestavěných skříní na míru,klasické  provedení i splníme požadavky náročných zákazníků. Systémy posuvných, skládácích i otočných dveří Vám umožňí maximální kvalitu a provedení vestavěných skříní na míru. Vestavěné skříně mohou mýt různé rozměry jak na výšku tak na šířku s možností různé vestavby . Tyto komponenty splňují nejvyšší technické i  designové požadavky. Firmě D interiéry D záleží na  osobním  přístupu , od začátku návrhu po uspěšné dokončení realizace. Navrhneme Vám  přesnou  variantu a možnost vestavby . Rádi Vám navrhneme skřín podle Vašich představ a požadavků.
Výhoda:
Vestavěné skříně od naší firmy skýtají mnoho výhod. Mezi největší výhodu zcela určitě patří maximální využití plánovaných úložných prostor. Díky široké nabídce dekorů lamina a typů kování lze vytvořít vestavěnou skříň, která se přizpůsobí Vašemu interiéru, nebo vytvořit moderní dominantu Vaší domácnosti.
06.jpg
Ořech Dijon_Rám SE10 Stříbro, Lacobel Bílý, Ořech Dijon.JPG
Jasmín_Lacobel Krémový, Lacobel Limetka_Rám SE10 Stříbro.JPG
Mahagon, Ríám SE10 Stříbro, Mahagon, Connex mléčný.jpg

Konzultace, zaměření interiéru a 3D návrh

kuchyn-Renne1-e.png
skulavik_navrh_Kuchyne_tmava1.png
Machackova8.png
kuch_Vavrova- bez steny.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one